icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Glasspik Night 50 x 125 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Glasspik Night 50 x 125 cm
328
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz w orientacji poziomej przedstawiający nocną panoramę dużego miasta rozświetlonego przez niezliczoną ilość świateł. Całość prezentuje się niezwykle romantycznie i elegancko. Zastosowanie szklanego materiału, na który nadrukowana jest fotografia, potęguje wrażenie realizmu i optycznie powiększy pomieszczenie, w jakim element ten zostanie powieszony.

  Cechy i zalety

  Jeśli jesteś zwolennikiem wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu, lecz marzy Ci się przełamanie minimalizmu, jaki wymusza ta konwencja, z pewnością przypadnie Ci do gustu prezentowany tutaj obraz. Jest to rozwiązanie dekoracyjne, które nie przytłoczy przestrzeni, a dzięki przedstawionej na nim scenerii dodatkowo ją optycznie powiększy. Nocna panorama dużego miasta, pełnego drapaczy chmur i błyszczących świateł nada wnętrzu romantyczny klimat. Dodatkowym atutem jest połyskująca powierzchnia szklanego materiału, na którym obraz został wykonany – potęguje ona wrażenie realizmu i dodatkowo rozświetla pomieszczenie. Przedmiot ten doskonale pasować będzie do pokoju dziennego, gdzie powieszony nad kanapą w kąciku wypoczynkowym uprzyjemni spędzony w tym miejscu czas.

  • Wykończenie na wysoki połysk

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałMetal i szkło
  Kod produktu5902841502550