Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Jezioro czarno-biały 60 x 90 cm

Obraz Jezioro czarno-biały 60 x 90 cm

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Jezioro czarno-biały posłuży Ci do urozmaicenia wystroju salonu lub sypialni. Dekorację wykorzystasz też w aranżacji przedpokoju. Czarno-biała grafika przedstawiająca krajobraz sprawdzi się między innymi w nowoczesnym wnętrzu. Produkt polskiej produkcji został wykonany z solidnych materiałów, a jego montaż na ścianie nie sprawi Ci trudności.

   Cechy i zalety

    Obraz Jezioro czarno-biały 60 x 90 cm przedstawia piękny krajobraz, dlatego będzie Ci przypominać o fantastycznych, wakacyjnych przygodach. Dekoracja ścienna polskiej produkcji została wykonana z polistyrenu oraz płyty MDF, dlatego na długo zachowa estetyczny wygląd. Czarno-biała grafika w połączeniu z czarną, wąską ramą sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Element dekoracyjny jest uniwersalny, dlatego udekorujesz nim również klasyczną lub industrialną przestrzeń. Produkt doskonale zaprezentuje się na tle jednobarwnej ściany, na przykład białej. Będzie też dobrze wyglądał na drewnianej okładzinie ściennej. Obraz Jezioro czarno-biały wykorzystasz w aranżacji salonu lub sypialni. Dekorację możesz też zamontować na ścianie przy schodach, gdzie dobrze zaprezentuje się większa liczba obrazów i zdjęć.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny design
    • Wymiary listwy: 20 x 15 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMDF i polistyren (PS)
    Grupa kolorystycznaCzarny
    WzórNatura
    PrzeznaczenieDekoracja wnętrz
    Kod produktu5901554543485