icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Modernpik Nie wolno 30 x 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Modernpik Nie wolno 30 x 40 cm
36,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Modernpik Nie Wolno przypadnie do gustu przede wszystkim dzieciom oraz młodzieży. Humorystyczna sentencja idealnie pasuje nie tylko w ich pokojach, ale również w innych częściach domu. Jeżeli jesteś nastolatkiem, koniecznie musisz mieć ten obraz na swojej ścianie. Najlepiej powieś go nad biurkiem. Możesz zrobić zdjęcie komórką i podzielić się pomysłem z kolegami.

    Cechy i zalety

    Obraz Modernpik Nie Wolno 30 x 40 cm to pomysłowe rozwiązanie dla nastolatka, który poszukuje własnego sposobu wyrazu. Jest to oryginalny produkt, który może służyć zarówno jako dekoracja na ścianę, jak i tabliczka służąca do przypinania ważnych informacji. Jeżeli lubisz niebanalne elementy dekoracyjne w swoim pokoju, nie mogłeś wybrać lepiej. Obraz Modernpik Nie Wolno jest wykonany z płyty MDF w uniwersalnym kolorze białym. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, jak i tradycyjnych pokojach młodzieży. Obraz łączy humor oraz praktyczną formę obrazka na ścianę. Możesz go również zastosować jako dekorację. Sprawdzi się postawiony na przykład na biurku. Dobrym pomysłem jest również zawieszenie go na drzwiach.

      Specyfikacja techniczna

      Typ opakowaniaszt.
      MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
      Kod produktu5902841506336