icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Molo 30 x 30 cm czarna ramka

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Molo 30 x 30 cm czarna ramka
49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Molo przeznaczony jest do samodzielnego tworzenia nietuzinkowych dekoracji naściennych. Umieszczony w salonie lub sypialni nada otoczeniu elegancki oraz nowoczesny charakter. Krajobraz przedstawia drewniany pomost przy jeziorze – w tle widać góry oraz łódkę. Kompozycja prezentuje się atrakcyjnie, tym bardziej że całość dopełnia czarna ramka.

  Cechy i zalety

  Obraz Molo doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Fotografia utrzymana jest w ciemnych kolorach i przedstawia drewniany pomost przy jeziorze otoczonym górami. W tle widać także łódkę, która dodatkowo podkreśla marynistyczny klimat ilustracji. Obraz będzie się znakomicie prezentował w pomieszczeniach o charakterze nowoczesnym – komponuje się bowiem ze wszystkimi odcieniami szarości. Czarna ramka okalająca zdjęcie skutecznie chroni jego krawędzie przed niszczeniem , a zatem zapewnia obrazowi nienaganny wygląd na długi czas. W naszej ofercie znajdziesz także inne obrazy tej marki – dostępne są ilustracje w intensywniejszych kolorach, a także przedstawiające inne motywy, więc łatwo wybierzesz obraz pasujący do Twoich wnętrz.

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Piękny efekt w korzystnej cenie
  • Szybki i łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość produktu300mm
  Wysokość produktu300mm
  MateriałPolistyren (PS)
  Kod produktu5901554512986