Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Molo 40 x 50 cm

Obraz Molo 40 x 50 cm

64,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Molo to dekoracja naścienna, którą wykorzystasz podczas urządzania swojego mieszkania. Morski krajobraz stanowi idealne uzupełnienie pomieszczeń o wystroju marynistycznym, lecz sprawdzi się także we wnętrzach nowoczesnych. Czarna rama nadaje bowiem fotografii elegancki charakter. Dostępne są także inne obrazy – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Obraz Molo z pewnością znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania. Morski krajobraz zadowoli nie tylko miłośników marynistycznej stylistyki, lecz również osoby wrażliwe na piękno natury. Długi pomost na tle morza oraz niebo upstrzone drobnymi chmurkami to kompozycja utrzymana w czarno-białych kolorach, która prezentuje się nie tylko atrakcyjnie, lecz również elegancko. Zawdzięcza to swojej czarnej ramie, która idealnie uzupełnia cały obraz. Obramowanie z polistyrenu jest wytrzymałe, a zatem świetnie chroni plakat przed uszkodzeniami – jego narożniki się nie zaginają, zaś krawędzie nie drą. Dostępne są także inne obrazy tej marki, więc będziesz mógł wybrać produkt najlepiej trafiający w Twój gust – znajdziesz tutaj inne krajobrazy, martwą naturę oraz oryginalne grafiki.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWydruk w ramce
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPolistyren (PS)
    OrientacjaPozioma
    Kod produktu5901554513105