icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Morze 60 x 90 cm

Obraz Morze 60 x 90 cm

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Morze to ozdoba polskiej produkcji, która została wykonana z polistyrenu oraz MDF-u. Dekoracja ścienna przedstawiająca krajobraz pozwoli Ci urozmaicić aranżację salonu lub sypialni. Obraz przedstawiający morze pasuje do wnętrz urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i rustykalnym stylu. Dekorację zamontujesz na ścianie lub ustawisz na półce.

  Cechy i zalety

  Obraz Morze 60 x 90 cm to dekoracja ścienna polskiej produkcji. Ozdoba w ramie w kolorze brzozy jest uniwersalna. Wkomponujesz ją we wnętrze urządzone w rustykalnym stylu. Będzie świetnie współgrać z ciemnym drewnem. Produkt sprawdzi się też w nowoczesnej czy klasycznej aranżacji. Obraz Morze posłuży Ci do urozmaicenia salonu. Piękny krajobraz będzie przywodził na myśl podróże. Model zamontujesz nad kanapą lub ustawisz na półce w taki sposób, żeby opierał się o ścianę. Element dekoracyjny wykorzystasz też w sypialni nad łóżkiem. Możesz skomponować z nim inne obrazy z naszej oferty, żeby stworzyć efektowny kolaż. Dekoracja ścienna została wykonana z polistyrenu oraz MDF-u, dlatego będzie przez lata zdobić Twój dom. Sprawdź też inne obrazy z naszej oferty.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny design
  • Wymiary listwy: 20 x 15 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kolor ramyBrzoza
  MateriałMDF i polistyren (PS)
  WzórNatura
  Kod produktu5901554543515