icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Pale 30 x 30 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Pale 30 x 30 cm
49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Pale znajdzie zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania. Czarno-biały krajobraz przedstawiający linię brzegową oraz wystające z morza pale to ilustracja dobrze znana miłośnikom stylu marynistycznego. Będzie się świetnie prezentowała na ścianie samodzielnie lub w połączeniu z obrazami w podobnym klimacie, które także znajdziesz w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Obraz Pale to idealna dekoracja dla miłośników krajobrazu morskiego. Kompozycja przedstawia wystające z morza pale, znajdujące się przy linii brzegowej. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce, dzięki czemu prezentuje się elegancko i pasuje zarówno do wystroju nowoczesnego, jak i klasycznego. Produkt cechuje się niewielkim rozmiarem, więc jest drobnym elementem dekoracyjnym, który z powodzeniem możesz łączyć z innymi ilustracjami. Czarna ramka dołączona do plakatu skutecznie zabezpiecza go przed niszczeniem krawędzi i narożników – dzięki temu ozdoba ta posłuży Ci przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz także inne obrazy tej marki, a zatem będziesz mógł tworzyć na swoich ścianach dowolne kompozycje.

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Piękny efekt w korzystnej cenie
  • Szybki i łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość produktu300mm
  Wysokość produktu300mm
  MateriałPolistyren (PS)
  Kod produktu5901554512993