LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Pies różowy 30 x 40 cm

Obraz Pies różowy 30 x 40 cm

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Pies różowy jest wyjątkową dekoracją polskiej produkcji. To ozdoba wykonana z wytrzymałych materiałów. Obraz będzie idealny do pokoju dziecka. Ta nowoczesna dekoracja wnętrz jest łatwa do montażu. Wystarczy ją zawiesić, aby w ten sposób udekorować wnętrze. Obraz ma białe obramowanie, które podkreśla estetyczny wygląd.

   Cechy i zalety

    Obraz Pies różowy 30 x 40 cm jest dekoracją, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Przede wszystkim jednak warto umieścić ją w pokoju dziecka. Jasna kolorystyka i odcienie różu będą idealne szczególnie w pokoju dziewczynki. Obraz Pies różowy jest wykonany z MDF. Biała listwa z polistyrenu natomiast stanowi ramkę, która podkreśla nowoczesny charakter tej dekoracji. Obraz jest wytrzymały i trwały. Jego zamontowanie nie sprawi Ci trudności. Powieś go na ścianie, aby odmienić wygląd każdego wnętrza. To produkt z Polski, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Zapoznaj się również z innymi obrazami dostępnymi w sklepach Castorama. Znajdziesz w nim dekoracje odpowiednie dla dzieci, a także do salonu czy sypialni w każdym domu.

    • Produkt polski
    • Wytrzymały
    • Nowoczesny
    • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMDF i polistyren (PS)
    Grupa kolorystycznaBiały
    WzórDzięcięcy
    PrzeznaczenieDekoracja wnętrz
    Kod produktu5901554542815