icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Pies z piłką 30 x 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Pies z piłką 30 x 40 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Pies z piłką będzie odpowiedni nie tylko dla wielbicieli zwierząt. To dekoracja, która doskonale sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Obraz jest wytrzymały. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. To polski produkt wykonany z trwałych materiałów. Ciekawa kolorystyka oraz postać psa z piłką na pewno przypadną do gustu dzieciom, a także dorosłym.

  Cechy i zalety

  Obraz Pies z piłką 30 x 40 cm to wyjątkowa dekoracja wnętrz. Będzie odpowiednia szczególnie dla miłośników zwierząt, a także do stosowania w pokoju dziecięcym. Produkt ten ma nowoczesny wygląd. Jest również bardzo trwały i wytrzymały. Zawdzięcza to wykonaniu z płyty MDF i listwy polistyrenowej. Ta druga jest czarną ramką, która podkreśla estetyczny wygląd dekoracji. Obraz Pies z piłką jest polskim produktem. Dzięki niemu zwiększysz estetykę wnętrza. Żywa kolorystyka będzie odpowiednia do wielu wnętrz i różnych dekoracji. Zawieś ten obraz na ścianie, aby odmienić wygląd pomieszczenia. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również wiele innych obrazów. Możesz także skorzystać z szerokiego wyboru dekoracji wiszących i stojących do wnętrz.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny
  • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaCzarny
  MateriałMDF & polystyrene (PS)
  WzórDzięcięcy
  Kod produktu5901554542761