icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Pies z różową piłką 30 x 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Pies z różową piłką 30 x 40 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Pies z różową piłką jest wyjątkową dekoracją o nowoczesnym wyglądzie. Obraz przedstawia postać psa z piłką. Dekoracja została utrzymana w różowej kolorystyce, która sprawdzi się szczególnie w pokoju dziewczynki. Do wykonania tego obrazu wykorzystano wytrzymałe materiały. Ten polski produkt pozwoli Ci odmienić wnętrze i zwiększyć jego estetykę.

  Cechy i zalety

  Obraz Pies z różową piłką 30 x 40 cm jest dekoracją wnętrza, którą bez najmniejszego trudu zawiesisz na ścianie. Białe obramowanie oraz różowa kolorystyka będą szczególnie dobrze prezentowały się w pokoju dziewczynki. Produkt ten został wykonany z płyty MDF i polistyrenu. Oba materiały zapewniają mu dużą trwałość i wytrzymałość. Obraz Pies z różową piłką ma nowoczesny charakter. Jest to polski produkt, który zachwyca wykonaniem. Zawieś go w pomieszczeniu, aby nadać mu bardziej estetyczny wygląd. Będzie przyciągał spojrzenia gości. Zapoznaj się również z innymi ozdobami dostępnymi w sklepach Castorama. Prócz szerokiego wyboru obrazów, możesz zaopatrzyć się także w tabliczki oraz w wiele stojących ozdób do postawienia na blacie lub półce.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny
  • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaBiały
  MateriałMDF & polystyrene (PS)
  WzórDzięcięcy
  Kod produktu5901554542822