icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Przypływ 30 x 30 cm

Obraz Przypływ 30 x 30 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obraz Przypływ przedstawia krajobraz morski, który przywodzi na myśl wolne chwile spędzone na łonie natury. Utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce, dzięki czemu możesz go swobodnie wykorzystać zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak i nowoczesnych. W naszej ofercie znajdziesz również inne obrazy tej marki, więc wybierzesz ilustrację najlepiej trafiającą w Twój gust.

   Cechy i zalety

    Obraz Przypływ znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W szczególności zadowoli miłośników morskich krajobrazów – przedstawia bowiem zachód słońca na plaży. Kompozycja utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce, dzięki czemu znakomicie pasuje nie tylko do wnętrz nowoczesnych, ale również klasycznych. Czarna ramka elegancko łączy się z barwami fotografii, więc tworzy z nią spójną całość. Wykonana została z wytrzymałego polistyrenu, który skutecznie chroni plakat przed uszkodzeniami – narożniki zdjęcia nie będą się wyginały, a krawędzie niszczały. W naszej ofercie znajdziesz także inne obrazy marynistyczne, o podobnej kolorystyce, dzięki czemu możesz je ze sobą dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób nietuzinkowe zestawienia.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Szerokość produktu300mm
    Wysokość produktu300mm
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554513006