icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Obraz Smile 30 x 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Smile 30 x 40 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Smile jest produktem przeznaczonym do stosowania wewnątrz budynków. Wykorzystasz go jako dekorację w pokoju dziecięcym. To polski produkt o nowoczesnym wyglądzie. Jest wytrzymały i estetycznie wykonany. Uniwersalny wzór oraz żywa kolorystyka będą odpowiednie do wielu aranżacji. Obraz wystarczy powiesić na ścianie, aby udekorować wnętrze.

  Cechy i zalety

  Obraz Smile 30 x 40 cm jest polskim produktem, który wykorzystasz jako dekorację wnętrza budynku. Szczególnie dobrze obraz ten sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Dekoracja jest łatwa do zawieszenia na ścianie. Prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Przedstawia uniwersalny wzór uśmiechu na żółtym tle. Wyraziste kolory i czarne obramowanie sprawiają, że obraz będzie wyrazistym dodatkiem do każdego wnętrza. Obraz Smile jest wykonany w Polsce. Do jego produkcji wykorzystano listwę z polistyrenu i płytę MDF. Materiały te zapewniają dużą wytrzymałość. Nowoczesny charakter obrazu sprawdzi się w niejednej aranżacji. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wykorzystać również inne ozdoby czy dekoracje wiszące. Skorzystaj również z ozdób przeznaczonych do postawienia.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny
  • Wymiary listwy: 15 x 13 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaCzarny
  MateriałMDF & polystyrene (PS)
  WzórDzięcięcy
  Kod produktu5901554542778