icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz Wrzos 40 x 50 cm

Obraz Wrzos 40 x 50 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz Wrzos przeznaczony jest do dekorowania ścian wewnątrz budynków. Fotografia przedstawia doniczkę z wrzosem, umieszczoną na drewnianym stole – taka kompozycja prezentuje się uniwersalnie i stanowi idealne uzupełnienie sypialni lub salonu. Polistyrenowa ramka, w którą oprawiony został plakat cechuje się atrakcyjnym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną.

  Cechy i zalety

  Obraz Wrzos sprawdzi się podczas urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Za jego pomocą z łatwością ozdobisz swój salon, sypialnię lub kuchnię – będzie się prezentował znakomicie we wszystkich wnętrzach, ponieważ jest uniwersalny. Przedstawia doniczkę z wrzosem, umieszczoną na drewnianym stole. Całość oprawiona w brązową ramę z polistyrenu jest wyjątkowo elegancka, ale również wytrzymała – obramowanie zabezpiecza plakat przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt wykorzystasz nie tylko do dekorowania swojego mieszkania, lecz również do urządzania restauracji lub hotelu – tego typu ozdoba wprowadzi do otoczenia przytulną atmosferę. W naszej ofercie dostępne są również inne obrazy tej marki, więc każdy użytkownik wybierze ilustrację dla siebie.

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Piękny efekt w korzystnej cenie
  • Szybki i łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolistyren (PS)
  Kod produktu5901554512566