icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obraz z sentencją Uśmiechnij się 30 x 40 cm

Obraz z sentencją Uśmiechnij się 30 x 40 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obraz z sentencją Uśmiechnij się wyróżnia się subtelną kolorystyką. Produkt wykorzystasz w nowoczesnej lub skandynawskiej aranżacji. Dekorację ścienną z sentencją zawieś w przedpokoju lub sypialni. Produkt zamknięty w ramie w brzozowym odcieniu został wykonany z solidnych materiałów. Obraz polskiej produkcji powstał z polistyrenu i płyty MDF.

  Cechy i zalety

  Obraz z sentencją Uśmiechnij się 30 x 40 cm będzie miłym akcentem aranżacji. Ozdobę z takim napisem umieść w przedpokoju. Postawiona na komodzie lub zawieszona w pobliżu lustra będzie przypominała Ci o uśmiechu. Obraz polskiej produkcji doskonale sprawdzi się też w sypialni. Produkt charakteryzuje się delikatną kolorystyką. Grafika z sentencją została zamknięta w wąskie ramce w brzozowym kolorze. Dzięki temu produkt doskonale zaprezentuje się w skandynawskiej aranżacji pośród drewnianych elementów wyposażenia i szarych dodatków. Obraz z sentencją Uśmiechnij się będzie też pasował do nowoczesnego wystroju. Produkt wykonany z polistyrenu i płyty drewnopochodnej jest solidny i na długo zachowa estetyczny wygląd. W asortymencie znajdziesz też obrazy z innymi inspirującymi napisami.

  • Produkt polski
  • Wytrzymały
  • Nowoczesny design
  • Wymiary listwy: 15 x 4 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kolor ramyBrzoza
  MateriałMDF i polistyren (PS)
  WzórInspiracje
  Kod produktu5901554543591