Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże blatowe PCV 22 mm dąb craft biały

Obrzeże blatowe PCV 22 mm dąb craft biały

5,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże PVC dąb craft biały jest produktem uniwersalnym. Możesz wykorzystać je do estetycznego wykończenia krawędzi mebli. Sprawdzi się również do oklejenia brzegów przyciętej płyty wiórowej. Produkt ten nie tylko zapewnia estetyczne wykończenie. Wykonano go z trwałego materiału, który zapewnia większą wytrzymałość oklejonej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Obrzeże PVC 22 x 0,8 mm dąb craft biały utrzymany jest w jasnej kolorystyce. Dzięki temu w bardzo estetyczny sposób wykańcza płyty wiórowe. Produkt ten przyda się podczas tworzenia mebli oraz innych konstrukcji z płyt. Obrzeże PVC dąb craft biały jest wykonane z PVC. Tworzywo to jest wytrzymałe i trwałe. Na długo zachowa swój pierwotny kolor oraz kształt. Równocześnie zapewnia dużą wytrzymałość płyty po jej oklejeniu. Produkt ten umożliwia Ci stworzenie konstrukcji estetycznych i o dużej trwałości. Zapoznaj się koniecznie z innymi obrzeżami z oferty sklepów Castorama. Znajdziesz wśród nich szeroki wybór dostępnych kolorów. Możesz także skorzystać z innych produktów, które pozwolą Ci na stworzenie funkcjonalnych mebli i dekoracyjnych konstrukcji z drewna.

    • Estetyczne wykończenie
    • Duża wytrzymałość po oklejeniu
    • Sprzedawane na metry bieżące

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu2mm
    Szerokość produktu22mm
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    KolorDąb craft biały
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu3663602351603