Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże blatowe PCV 22 mm jasny artwood

Obrzeże blatowe PCV 22 mm jasny artwood

5,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże PVC jasny artwood jest produktem o dwóch zastosowaniach. Służy do oklejania brzegów płyty wiórowej. Dzięki temu zapewnia estetyczne wykończenie wielu tworzonych konstrukcji, w tym mebli. Równocześnie obrzeże zostało wykonane z wytrzymałego i trwałego materiału. Dzięki temu po oklejeniu zwiększa wytrzymałość brzegów płyty.

   Cechy i zalety

    Obrzeże PVC 22 x 0,8 mm jasny artwood to produkt o dużej funkcjonalności. Możesz wykorzystać je do oklejenia brzegów płyty wiórowej. Dzięki temu zapewniasz jej estetyczne wykończenie. Skutecznie także chronisz brzegi narażone na uszkodzenia. Obrzeże PVC jasny artwood zostało bowiem wykonane z trwałego i wytrzymałego PVC. Materiał ten skutecznie chroni przed uszkodzeniami. Jasna kolorystyka obrzeża będzie odpowiednia do płyt wykończonych podobnym kolorem. Z produktu tego skorzystaj, gdy tworzysz meble lub inne konstrukcje z ciętej płyty. Zapoznaj się z pozostałymi produktami, które znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama. Obejmuje on szeroki wybór dostępnej kolorystyki obrzeży. W ofercie znajdziesz również inne akcesoria przydatne podczas tworzenia mebli.

    • Estetyczne wykończenie
    • Duża wytrzymałość po oklejeniu
    • Sprzedawane na metry bieżące

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu2mm
    Szerokość produktu22mm
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    KolorJasny artwood
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu3663602351658