Zobacz więcej Obrzeża chodnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża chodnikowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże granitowe 60 x 25 x 2 cm szare
Strzałka w prawo

Obrzeże granitowe 60 x 25 x 2 cm szare

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz stworzyć ścieżkę brukowaną w swoim ogrodzie? A może musisz zadbać o funkcjonalny chodnik dla przechodniów? W obu przypadkach przyda Ci się obrzeże granitowe. Dzięki niemu ścieżka będzie wykończona, co zwiększy jej estetykę i praktyczność. Z naszej oferty możesz dobrać także inne kolory obrzeży, pasujące do innych kolorów kostki.

   Cechy i zalety

    Obrzeże granitowe 60 × 25 × 2 cm szare jest bardzo klasycznym, a zarazem uniwersalnym modelem. Pasuje do niemal każdego koloru kostki brukowej. Dzięki temu ścieżki i chodniki prezentują się bardzo estetycznie. Produkt ten umożliwia nie tylko wykończenie ścieżek. Możesz go również wykorzystać do oddzielenia grządek w ogrodzie. Obrzeże granitowe jest bardzo łatwe w montażu. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Charakteryzuje się łatwą konserwacją. Masz zatem pewność, że posłuży Ci przez wiele lat pomimo negatywnego wpływu zmiennych warunków atmosferycznych. Obrzeżenie możesz także wykorzystać do zabezpieczenia przed osuwaniem się ziemi z mniejszych skarp. Nasza oferta obejmuje obrzeża w różnych kolorach, które dopasujesz do swojego ogrodu.

    • Dopełnia wygląd bruku
    • Łatwa konserwacja
    • Łątwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu600mm
    Szerokość produktu250mm
    Grubość produktu20mm
    KolorSzary
    Kod produktu5057741128178