Zobacz więcej Obrzeża plastikowe i PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża plastikowe i PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże ogrodowe Cellfast 20 cm x 9 mb brązowe

Obrzeże ogrodowe Cellfast 20 cm x 9 mb brązowe

43,98
/ szt.
4,89
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże ogrodowe będzie stanowiło niewidoczną granicę między jedną rabatą, a drugą i ochroni je przed porastaniem chwastami. Będzie ono przydatne w kształtowaniu terenu działki lub ogrodu, w których dzięki niemu zaprowadzisz ład i porządek. Wykorzystasz obrzeże do oddzielenia powierzchni usypanych grysem od trawnika i rozdzielisz dwa różne ogródki uprawne.

   Cechy i zalety

    Obrzeże ogrodowe służy do porządkowania terenu w ogrodzie i dzieleniu rabatek czy poletek uprawnych na partie. Wsadza się je w ziemię, aby w sposób niewidoczny z zewnątrz oddzielało trawę i system korzeniowy roślin. Obrzeże umieszczone w ziemi na granicy trawnika i rabatki lub chodnika sprawia, że nie pojawia się na niej trawa lub chwasty – produkt chroni części posesji przed zarastaniem roślinnością. Materiał, z którego zostało wykonane, jest odporne na wpływ wody i kwaśnego odczynu gleby. Jest również całkiem bezpieczne dla środowiska i można uprawiać z jego wykorzystaniem warzywa przeznaczone do spożycia. Produkt dostępny jest w kilku różnych długościach oraz w kolorze zielonym lub brązowym. Obrzeże w odcieniu brązowym doskonale wtapia się w przestrzeń ogrodu.

    • Elastyczne
    • Wodoodporne
    • Doskonale oddziela trawnik od części uprawnej ogrodu

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    KolorBrązowy
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901828850882