LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrzeża plastikowe i ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże ogrodowe Cellfast 20 cm x 9 mb zielone
Strzałka w prawo

Obrzeże ogrodowe Cellfast 20 cm x 9 mb zielone

43,98
/ szt.
4,89
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże ogrodowe jest rodzajem materiałowego krawężnika, który oddzieli Twoją rabatę kwiatową od warzywnej. Jest giętkie i łatwe w zastosowaniu, dlatego możesz włożyć je w ziemię tak, by było niewidoczne. Obrzeże zapobiegnie rozrastaniu się trawy na przestrzenie, które mają pozostać od niej wolne, takie jak ścieżki i skalniaki. Pozwoli Ci ono efektywnie rozplanować układ terenu i efektywnie nim zarządzać.

   Cechy i zalety

    Obrzeże to akcesorium ogrodnicze, które ułatwia ukształtowania terenu na Twojej działce lub w ogrodzie. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób oddzielisz swoje rabaty od trawnika w taki sposób, aby do warzyw lub kwiatów nie przedostawały się korzenie chwastów. Produkt zapobiega rozrastaniu się trawników na rabatki i inne miejsca, które mają pozostać wolne od trawy, na przykład ścieżki lub skalniaki. Obrzeże w kolorze brązowym wtapia się kolorystycznie w ziemię i pozostaje niewidoczne – zaleca się umieszczać je w gruncie w taki sposób, aby nie wystawało ponad ziemię. Element jest nieszkodliwy dla środowiska i nie zmienia walorów smakowych uprawianych w ziemi warzyw i owoców. Produkt został wykonany z odpornego na wodę, elastycznego materiału. Dostępny jest również w barwie brązowej i innych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do potrzeb aranżacyjnych ogrodu.

    • Elastyczne
    • Wodoodporne
    • Doskonale oddziela trawnik od części uprawnej ogrodu

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    KolorZielony
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901828850820