Zobacz więcej Obrzeża plastikowe i PCV
Obrzeże Prosperplast 480 cm ze szpilkami czarne
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Obrzeże przeznaczone jest do wyznaczania granic pomiędzy różnymi strefami w ogrodzie. Wykorzystasz je, aby oddzielić trawnik od wysypanej żwirem ścieżki, kwietnika albo całorocznej rabaty. Dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego produkt umieszczony w ziemi nie niszczeje i prawidło spełnia swoją funkcję. Dostępny jest też w innych kolorach.
Cechy i zalety
Chcesz w skuteczny sposób oddzielić w ogrodzie różne powierzchnie, ale nie podobają Ci się wysokie rollbordery ani palisady? Możesz zastąpić je specjalnym obrzeżem, które po zamontowaniu pozostanie niemal niewidoczne. Produkt możesz wykorzystać, by wykonać na trawniku rabatę, oddzielić od niego klomb lub ścieżkę ogrodową – dzięki temu na Twoim terenie zapanuje porządek. Dużą zaletą produktu jest jego łatwy montaż, z którym poradzisz sobie we własnym zakresie. Pomogą Ci w tym dołączone do zestawu szpilki, których użyjesz, by osadzić obrzeże w podłożu. Wykonane z tworzywa sztucznego nie ulega niszczeniu na skutek działania czynników zewnętrznych, pozwalając Ci się cieszyć aranżacją ogrodu przez dłuższy czas. U nas znajdziesz również inne modele obrzeży, palisady i płotki – zobacz je już teraz!
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | Prosperplast |
---|---|
Długość produktu | 4800mm |
Wysokość produktu | 45mm |
Kolor | Czarny |
Materiał | Tworzywo sztuczne |
Przeznaczenie | ogród, działka |
Kod EAN | 5905197197593 |