Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże samoprzylepne Folmag 20 mb popiel

Obrzeże samoprzylepne Folmag 20 mb popiel

26,98
/ szt.
1,35
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże samoprzylepne służy do oklejania krawędzi bocznych płyt wiórowych. Wykorzystasz je podczas oklejania blatów roboczych, mebli i innych konstrukcji z płyt. Obrzeże posiada klej pod warstwą zabezpieczającą, więc nie musisz nabywać dodatkowego spoiwa ani taśm klejących. Zapewnia estetyczne wykończenie odnawianych lub nowo tworzonych mebli.

   Cechy i zalety

    Stosując samoprzylepne obrzeże w łatwy sposób wykończysz brzeg blatu kuchennego, płyty pilśniowej czy innej docinanej na wymiar płyty konstrukcyjnej. Produkt posiada dekoracyjną powierzchnię, dlatego będzie stanowił eleganckie zwieńczenie krawędzi szafek, blatów, półek czy regałów. Kolor popiel warto dopasować do takiego samego odcienia płyty, aby całość była spójna i atrakcyjna, co tym samym wpłynie korzystnie na wystrój całego pomieszczenia. Samoprzylepny montaż sprawia, że element wygodnie zamocujesz do wybranej powierzchni. Taśma jest dostępna również w innych kolorach i rozmiarach, więc łatwo znajdziesz obrzeże dopasowane do koloru płyt drewnopodobnych, które wykorzystujesz do konstrukcji mebli w swoim domu.

    • Szybki montaż
    • Montaż bez narzędzi
    • Mocny klej samoprzylepny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFolmag
    Długość produktu20000mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorPopiel
    Kod produktu5905781603073