Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb dąb ferrara
Strzałka w prawo

Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb dąb ferrara

17,48
/ szt.
3,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże samoprzylepne w kolorze dąb ferrara ma postać rolki, dlatego jego montaż będzie bezproblemowy. Ponadto, obrzeże zostało uzupełnione o warstwę samoprzylepną, sprawiając, że nie musisz wykorzystywać dodatkowego spoiwa. Element estetycznie zwieńczy brzeg blatu w kuchni czy płyty meblowej, chroniąc ją przed wnikaniem wilgoci.

   Cechy i zalety

    Do wykończenia powierzchni blatu kuchennego czy płyt drewnopochodnych wykorzystasz obrzeże samoprzylepne. Produkt jest dostępny w kolorze dąb ferrara, dlatego warto go połączyć z płytą w tym samym kolorze lub barwie dodatków kuchennych, tworząc przemyślaną całość. Element wykończeniowy sprawdzi się także jako ochrona przed gromadzącą się wilgocią, sprawiając, że blat posłuży Ci przez dłuższy czas. Plamy i zabrudzenia usuniesz, używając mokrej szmatki. Element charakteryzuje się prostotą montażu ponieważ posiada warstwę samoprzylepną. Dzięki temu pasek wygodnie przykleisz, unikając zakupu dodatkowego kleju. Do wyrównania rantów sprawdzi się nożyk, a także papier ścierny, tak by zakończenie obrzeża było gładkie, a podczas użytkowania nie powodowało zahaczenia.

    • Szybki montaż
    • Montaż bez narzędzi
    • Mocny klej samoprzylepny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFolmag
    Długość produktu5000mm
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    KolorDąb ferrara
    MateriałMelamina i papier
    Kod produktu5905781628519