icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrzeża klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Obrzeża klejone

Strzałka w prawo

Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb woodline creme

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże samoprzylepne Folmag 5 mb woodline creme
16,48
/ Szt.
3,30
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obrzeże samoprzylepne w kolorze woodline creme to produkt wykończeniowy służący do wykonania estetycznego zakończenia blatu meblowego lub płyty drewnopochodnej w innych konstrukcjach. Dzięki temu półka, regał czy szafka będzie prezentować się estetycznie. Element jest prosty w montażu – wystarczy odkleić warstwę ochronną, pod którą znajduje się klej.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie obrzeża samoprzylepnego w kolorze woodline creme to szybki sposób na wykończenie bocznych krawędzi płyt drewnopochodnych, które są stosowane jako blaty robocze. Przyda się również podczas odnawiania starych mebli z płyt wiórowych oraz do konstruowania nowych szafek, półek czy regałów. Element jest samoprzylepny, dlatego jego montaż przebiega szybko i w krótkim czasie. Nie potrzebujesz dokupować dodatkowych klejów ani taśm klejących. Kolor obrzeża najkorzystniej jest dobrać do barwy frontu płyty, dzięki czemu zyskasz spójny wygląd konstrukcji. W naszej ofercie dostępne są obrzeża w wielu różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz odpowiedni element do swoich potrzeb. Asortyment stanowią również płyty wiórowe, co pozwala w jednym miejscu kupić wszystkie niezbędne elementy do budowy mebli.

  • Szybki montaż
  • Montaż bez narzędzi
  • Mocny klej samoprzylepny

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu5000mm
  Typ opakowaniaSzt.
  KolorWoodline creme
  Grupa kolorystycznaKremowy
  Kod produktu5905781628052