Zobacz więcej Obrzeża chodnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża chodnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm czerwone

Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm czerwone

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kupon o wartości 100 zł za każde wydane 500 zł na podłogi na balkon i taras.

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże z zamkiem Polbruk czerwone pomoże Ci zabezpieczyć płytki lub kostkę brukową przed przesuwaniem się. Ponadto dzięki niemu estetycznie oddzielisz chodnik czy ścieżkę od roślinności. Produkt wyposażony jest w tak zwany zamek, dzięki czemu jego montaż jest banalnie prosty. W naszej ofercie znajdziesz obrzeża w różnych kolorach.

   Cechy i zalety

    Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 × 20 × 100 cm czerwone to doskonały wybór, jeśli planujesz stworzenie chodnika bądź ścieżki. Z tym produktem zapobiegniesz przesuwaniu się kostki brukowej lub płytek. Produkt wykonano z solidnego materiału. Obrzeże z zamkiem Polbruk czerwone jest łatwe w montażu. Każdy element z jednej strony posiada wgłębienie, czyli wpust, a z drugiej wystający fragment: pióro. Mocowanie obrzeży polega na dopasowywaniu ich krańcami i podobne jest do układania puzzli. Aby chodnik czy ścieżka prezentowały się estetycznie, obrzeże powinno kolorystycznie pasować do kostki lub płyty. Jeśli czerwona barwa nie odpowiada Twoim potrzebom, zajrzyj do naszej oferty, przygotowaliśmy podobne produkty w najmodniejszych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1000mm
     Grubość produktu60mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorCzerwony
     Grupa kolorystycznaCzerwony
     Kod produktu5901796645404