icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrzeża chodnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża chodnikowe

Strzałka w prawo

Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm szare

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm szare
14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obrzeże z zamkiem Polbruk szare sprawdzi się podczas wykańczania ścieżek i chodników. Z tym produktem zapobiegniesz przesuwaniu się płytek lub kostki oraz oddzielisz od nich roślinność. Obrzeże ma neutralny, uniwersalny, modny kolor. Produkt wyposażono w tak zwany zamek. Dzięki temu jego montaż nie sprawi Ci żadnych kłopotów.

  Cechy i zalety

  Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 × 20 × 100 cm szare to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz stworzyć chodnik lub ścieżkę w ogrodzie. Produkt pomoże Ci utrzymać płytki bądź kostkę brukową we właściwej pozycji. Dzięki niemu oddzielisz też obszar ścieżki od roślinności. Obrzeże z zamkiem Polbruk szare zostało wykonane z solidnego materiału. Produkt jest łatwy w montażu. Obrzeża połączysz metodą pióro-wpust. Produkt wyposażono bowiem w tak zwany zamek. Oznacza to, że na jednym końcu obrzeża znajduje się wgłębienie, a na drugim wypustka. Montaż elementów przypomina więc dopasowywanie bardzo łatwych puzzli. Aby obrzeża ładnie się prezentowały, powinny być kolorystycznie dopasowane do kostki brukowej bądź płyt chodnikowych. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów tego typu w różnych kolorach.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu1000mm
   Grubość produktu60mm
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   KolorSzary
   Grupa kolorystycznaSzary
   Kod produktu5901796645343