Zobacz więcej Obrzeża chodnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża chodnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm szare

Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 x 20 x 100 cm szare

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obrzeże z zamkiem Polbruk szare sprawdzi się podczas wykańczania ścieżek i chodników. Z tym produktem zapobiegniesz przesuwaniu się płytek lub kostki oraz oddzielisz od nich roślinność. Obrzeże ma neutralny, uniwersalny, modny kolor. Produkt wyposażono w tak zwany zamek. Dzięki temu jego montaż nie sprawi Ci żadnych kłopotów.

   Cechy i zalety

    Obrzeże trawnikowe z zamkiem Polbruk 6 × 20 × 100 cm szare to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz stworzyć chodnik lub ścieżkę w ogrodzie. Produkt pomoże Ci utrzymać płytki bądź kostkę brukową we właściwej pozycji. Dzięki niemu oddzielisz też obszar ścieżki od roślinności. Obrzeże z zamkiem Polbruk szare zostało wykonane z solidnego materiału. Produkt jest łatwy w montażu. Obrzeża połączysz metodą pióro-wpust. Produkt wyposażono bowiem w tak zwany zamek. Oznacza to, że na jednym końcu obrzeża znajduje się wgłębienie, a na drugim wypustka. Montaż elementów przypomina więc dopasowywanie bardzo łatwych puzzli. Aby obrzeża ładnie się prezentowały, powinny być kolorystycznie dopasowane do kostki brukowej bądź płyt chodnikowych. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów tego typu w różnych kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1000mm
     Grubość produktu60mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorSzary
     Grupa kolorystycznaSzary
     Kod produktu5901796645343