icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obudowy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Obudowy natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa natynkowa Elektro-Plast 2-modułowa IP20

Obudowa natynkowa Elektro-Plast 2-modułowa IP20

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do rozdzielnicy dwu-modułowej możesz dopasować specjalną obudowę natynkową, która ochroni obwody przed uszkodzeniami mechanicznymi i wnikaniem kurzu. Masz szansę umieścić ją w dowolnym, suchym pomieszczeniu budynku. Obudowa nadaje się do plombowania, dlatego możesz zapewnić rozdzielnicy podwójną ochronę, zapewniając bezpieczne i prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej.

   Cechy i zalety

    Chcesz zapewnić sobie bezpieczne i prawidłowe działanie instalacji elektrycznej? Rozdzielnicę modułową możesz ochronić specjalną, dopasowaną obudową. Natynkowy model łatwo przymocujesz do ściany w dowolnym, suchym pomieszczeniu, osłaniając ważny osprzęt sieci elektrycznej. Dzięki wykorzystaniu obudowy sprawisz, że rozdzielnica zostanie profesjonalnie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i wnikaniem kurzu. Ze względu na to, że prezentowany model został wykończony w estetyczny sposób, możesz swobodnie zastosować go w widocznym miejscu – biały kolor dopasuje się do ściany. Obudowa jest również odpowiednia do plombowania, dlatego masz szansę wykończyć powierzchnię w preferowany sposób i tym samym – dodatkowo zabezpieczyć rozdzielnicę.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaElektro-Plast
     Poziom ochronyIP20
     KolorBiały
     Kod produktu5902431691763