icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obudowy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Obudowy natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa natynkowa Elektro-Plast 6-modułowa IP20

Obudowa natynkowa Elektro-Plast 6-modułowa IP20

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prawidłowe zamocowanie i ochronę aparatury modułowej zapewni Ci wykorzystanie specjalnej obudowy. Przyda Ci się w czasie zakładania lub wymiany instalacji elektrycznej w różnych budynkach. Obudowa skutecznie zabezpieczy obwody przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wnikaniem kurzu, dlatego posłuży Ci do zapewnienia instalacji elektrycznej odpowiednich warunków do bezawaryjnego działania.

  Cechy i zalety

  Sześcio-modułową rozdzielnicę możesz łatwo zabezpieczyć za pomocą specjalnej obudowy. Wykorzystasz ją w instalacji elektrycznej, zapewniając sobie bezpieczeństwo i komfort jej prawidłowego funkcjonowania. Za pomocą obudowy osłonisz aparaturę modułową, która odpowiada za równomierne rozłożenie prądu pomiędzy wszelkie sprzęty, lampy i gniazdka. Model ten posiada odpowiednią klasę ochrony, żebyś mógł umieścić go w dowolnym, suchym pomieszczeniu. Skutecznie zabezpieczy rozdzielnicę przed uszkodzeniami mechanicznymi i oddziaływaniem kurzu, a dzięki temu, że nadaje się do plombowania, możesz zapewnić jej podwójną ochronę przed warunkami zewnętrznymi. Obudowa cechuje się estetycznym wykończeniem, dlatego masz szansę na jej swobodne wykorzystanie, również w widocznym miejscu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaElektro-Plast
   Poziom ochronyIP20
   KolorBiały
   Kod produktu5902431691886