icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obudowy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Obudowy natynkowe

Strzałka w prawo

Obudowa natynkowa Elektro-Plast Carbo-Box IP55 z szyną TH-35

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa natynkowa Elektro-Plast Carbo-Box IP55 z szyną TH-35
21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Doskonałym elementem uzupełniającym rozdzielnicę elektryczną jest obudowa natynkowa. Dopasujesz ją do aparatury instalowanej na szynę TH-35, a dzięki transparentnej pokrywie zyskasz pełną kontrolę nad obwodami. Obudowa jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami i oddziaływaniem warunków atmosferycznych, dlatego skutecznie ochroni rozdzielnicę przed pyłem i bezpośrednim zalaniem wodą.

  Cechy i zalety

  Zarówno do rozdzielnic, które mieszczą się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków możesz dopasować specjalną obudowę. Za jej pomocą skutecznie zabezpieczysz obwody, zapewniając prawidłowe działanie całej instalacji elektrycznej. Bardzo wysoki stopień ochrony zastosowany w produkcji obudowy pozwala na swobodne umieszczenie jej w trudnych warunkach atmosferycznych – jest odporna na bezpośrednie oddziaływanie pyłu i wody. Dzięki transparentnej pokrywie masz możliwość sprawdzenia rozdzielnicy i kontroli jej prawidłowego funkcjonowania. Obudowa jest również przystosowana do plombowania, dlatego możesz dodatkowo zabezpieczyć ważny element instalacji elektrycznej. Specjalne otwory obudowy pozwolą Ci na wygodne i łatwe umieszczenie przewodów w rozdzielnicy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaElektro-Plast
   Poziom ochronyIP55
   KolorTransparentny
   Kod produktu5901130480265