Zobacz więcej Obudowy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Obudowy natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa natynkowa Elektro-Plast Elegant z szybą 2-modułowa IP30

Obudowa natynkowa Elektro-Plast Elegant z szybą 2-modułowa IP30

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Instalację elektryczną w rozmaitych budynkach uzupełnisz ważnym osprzętem, jakim jest rozdzielnica. To za jej pomocą w bezpieczny i profesjonalny sposób rozdzielisz prąd pomiędzy wszelkimi sprzętami, oświetleniem i gniazdami. Dzięki temu, że rozdzielnica ta jest natynkowa i ma odpowiednie napięcie znamionowe, możesz wykorzystać ją zarówno w budynku mieszkalnym, jak i przemysłowym.

   Cechy i zalety

    Aparaturę modułową możesz zainstalować w łatwy sposób za pomocą prezentowanej tutaj rozdzielnicy. Dzięki niej uzupełnisz instalację elektryczną w element, który zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie w całym budynku. Osprzęt ten jest natynkowy, dlatego bez problemu umieścisz go na wybranej ścianie w suchym pomieszczeniu. Odpowiednia klasa szczelności sprawia, że rozdzielnica jest chroniona przed uszkodzeniami; zapobiega również możliwości uszkodzenia instalacji narzędziem – możesz więc być pewien jej trwałości i swojego bezpieczeństwa. Wykończona w nowoczesny i elegancki sposób nadaje się do umieszczenia w wybranym miejscu – estetyczny wygląd pozwoli Ci ją swobodnie zamontować także w widocznym miejscu. Za pomocą tej niewielkiej rozdzielnicy możesz uzupełnić domową lub przemysłową instalację elektryczną i na przykład połączyć obwody z nowymi urządzeniami sterowniczymi.

    • Listwa przyłączeniowa N,NP.

    Specyfikacja techniczna

    MarkaElektro-Plast
    Poziom ochronyIP30
    KolorBiały
    Kod produktu5902431691770