Zobacz więcej Obudowy natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Obudowy natynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obudowa natynkowa Elektro-Plast Elegant z szybą 6-modułowa IP30
Strzałka w prawo

Obudowa natynkowa Elektro-Plast Elegant z szybą 6-modułowa IP30

26,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednym z ważniejszych elementów instalacji elektrycznej jest rozdzielnica – zapewni Ci prawidłowe działanie wszelkich gniazdek, lamp i sprzętów w budynku. Model natynkowy cechuje się estetycznym wyglądem i łatwością montażu, dlatego możesz umieścić go w wybranym miejscu. Osprzęt ten jest niewielki, ale mieści 6 modułów i posiada funkcjonalne listwy przyłączeniowe, które zapewnią porządek w obwodach.

   Cechy i zalety

    W różnych budynkach do instalacji elektrycznej możesz wykorzystać rozdzielnicę natynkową – łatwo ją zamontujesz na ścianie w wybranym, suchym pomieszczeniu. Niewielkie gabaryty i estetyczny wygląd prezentowanego modelu sprawiają, że bez problemu zmieścisz ją nawet na niewielkiej przestrzeni. Posiada 6 modułów, dlatego możesz ją wykorzystać jako samodzielną rozdzielnicę do małych budynków lub dodatkową do większych. Za jej pomocą profesjonalnie połączysz, rozdzielisz czy przerwiesz obwody, a także stworzysz ich kombinacje z urządzeniami sterowniczymi, takimi jak styczniki i przekaźniki. Rozdzielnica ta posiada również specjalne listwy przyłączeniowe, które pozwolą Ci na łatwe i bezpieczne rozmieszczenie przewodów, zapobiegając ich plątaniu czy łamaniu.

    • Listwa przyłączeniowa N,NP.

    Specyfikacja techniczna

    MarkaElektro-Plast
    Poziom ochronyIP30
    KolorBiały
    Kod produktu5902431691893