icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wycieraczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki

Strzałka w prawo

Ociekacz elastyczny 40 x 72 cm beżowy

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ociekacz elastyczny 40 x 72 cm beżowy
Strzałka w prawo
49,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Za pomocą prezentowanego ociekacza możesz zabezpieczyć podłogi i chodniki w swoim przedpokoju przed zabrudzeniem – podstawka służy do odkładania brudnych i zabłoconych butów. Produkt utrzymany jest w neutralnym beżowym kolorze, ale w ofercie znajdziesz też modele w innych odcieniach – dzięki temu dopasujesz ociekacz do wystroju swojego otoczenia.

  Cechy i zalety

  Ociekacz jest produktem przydatnym w każdym mieszkaniu – dzięki niemu będziesz mógł odłożyć mokre lub zabrudzone obuwie na specjalną podkładkę, tak by nie zabrudzić posadzek czy dywanów w swoim mieszkaniu. Znajduje on zastosowanie zarówno w korytarzach w blokach, na gankach w domkach jednorodzinnych, jak i wewnątrz mieszkań w przedpokoju. Utrzymany jest w beżowej barwie – ten uniwersalny kolor nie będzie rzucał się w oczy i zaburzał wystroju otoczenia. Ociekacz wykonany z tworzywa TPE jest trwały i odporny na szkodliwe działanie wilgoci, dlatego zachowuje swój estetyczny wygląd i wysoką funkcjonalność na dłużej. W naszej ofercie znajdziesz też modele w innych kolorach do wyboru i dopasujesz je do odcieni podłóg w Twoim mieszkaniu.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu19mm
   KolorBeżowy
   MateriałElastomery termoplastyczne (TPE)
   Typ opakowaniaSzt.
   Kod produktu5907736237463