Zobacz więcej Ociekacze na buty

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wycieraczki wejściowe

Strzałka w prawo

Ociekacze na buty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ociekacz na buty 38 x 50 cm czarny

Ociekacz na buty 38 x 50 cm czarny

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz dokładnie oczyszczać swoje obuwie z błota jeszcze przed wejściem do domu? Pomoże Ci w tym prezentowany ociekacz – przedmiot umożliwia łatwe pozbywanie się błota, co zmniejsza ryzyko wybrudzenia dywanu w przedpokoju. Wyprodukowany został z polipropylenu, więc nie ulega szybkiemu niszczeniu się. Wersja o uniwersalnej czarnej barwie będzie estetycznie wyglądała w otoczeniu o dowolnej kolorystyce.

   Cechy i zalety

    Znajdujące się na Twoim obuwiu błoto często ląduje na podłogę w przedpokoju? Jeśli zależy Ci na zachowaniu porządku w otoczeniu, koniecznie umieść przy drzwiach wejściowych prezentowany ociekacz pozwalający na łatwe czyszczenie butów. Przedmiot posiada uniwersalny czarny kolor, wobec czego nie musisz obawiać się, że zaburzy aranżację Twojego wnętrza. Wyprodukowany z polipropyleny przez długi czas zachowa odporność na pęknięcia oraz szkodliwe działanie wilgoci – możesz wykorzystać go zarówno wewnątrz budynku, jak też na świeżym powietrzu. Praktyczny przedmiot posiada wypustki dodatkowo ułatwiające czyszczenie obuwia. Wracając do domu podczas deszczowych dni, często obawiasz się, że zabrudzisz podłogę w korytarzu? Umieść przy drzwiach prezentowany ociekacz!

    • Łatwy w utrzymaniu czystości
    • Do wewnątrz i na zewnątrz budynków
    • Posiada wypustki ułatwiające czyszczenie obuwia

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)38cm
    Długość (cm)38cm
    Grubość (cm)2.4cm
    Waga (kg)0.27kg
    KolorCzarny
    MateriałPolipropylen
    Kod produktu5907736251858