icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Oczyszczacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Oczyszczacze powietrza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oczyszczacz powietrza Metrox ME-1523

Oczyszczacz powietrza Metrox ME-1523

548
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji znacząco poprawi atmosferę w wybranym pomieszczeniu Twojego domu. Dzięki wysokiej wydajności, sprawdzi się on także w pokojach o dużej powierzchni. Z jego pomocą usuniesz z swojego otoczenia takie zanieczyszczenia, jak kurz, zwierzęca sierść czy nieprzyjemne zapachy oraz naładujesz je poprawiającymi samopoczucie ujemnymi jonami.

   Cechy i zalety

    Celem oczyszczacza powietrza jest pochłanianie oraz filtrowanie z atmosfery wszelkich zanieczyszczeń, takich jak kurz, zwierzęca sierść czy nieprzyjemne zapachy. Jest to produkt niezbędny w domu, w którym mieszkają alergicy, gdyż neutralizuje działanie szkodliwych dla zdrowia alergenów. Prezentowany tutaj model zawiera również dodatkową opcję jonizacji powietrza – ładuje otoczenie jonami ujemnymi, poprawiając jakość tlenu w pomieszczeniach, w których do prądu podłączona jest duża ilość elektroniki. Przedmiot ten jest niezwykle wydajny i znajdzie zastosowanie także w większych pomieszczeniach. Dzięki zastosowaniu funkcji timera oraz trybu automatycznego możesz ustawić go tak, by oczyścił powietrze w domu chwilę przed Twoim powrotem.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetrox
     Funkcje4-stopniowa regulacja nawiewu, dotykowy panel sterowania, jonizator, 6-stopniowa filtracja powietrza, czujnik wymiany filtrów, czujnik jakości powietrza, tryb auto, timer
     Minimalny poziom hałasu35dB
     Moc w watach50W
     Objętość przepływu powietrza200m³/h
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5908230161964