Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Oczyszczacz wody Bestway Skimmer powierzchniowy
Strzałka w prawo

Oczyszczacz wody Bestway Skimmer powierzchniowy

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oczyszczacz wody Bestway Skimmer powierzchniowy umożliwia utrzymanie basenu ogrodowego w czystości. Nadaje się do wielu klasycznych modeli basenów. Oczyszczacz jest skuteczny, a także prosty w obsłudze. Nie szkodzi mu także kontakt z wodą. Jeśli szukasz innych akcesoriów do swojego basenu, zapoznaj się z pozostałymi produktami z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Oczyszczacz wody Bestway Skimmer powierzchniowy to urządzenie, które skutecznie i szybko oczyszcza wodę w basenie. Wyposażone jest w regulowany uchwyt mocujący. Dzięki temu dopasujesz go bez problemu do każdego modelu basenu ogrodowego. Oczyszczacz wody Bestway Skimmer powierzchniowy utrzymany jest w dyskretnym, szarym kolorze z niebieskimi akcentami. Dzięki temu nie zaburza estetyki basenu. Produkt wykonano z PCV. Dzięki temu jest odporny na korozję oraz wpływ chemii basenowej. Nie musisz nieustannie go wyciągać. Nawet długotrwały kontakt z wodą nie wpłynie na trwałość tego produktu. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór akcesoriów. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego i ekonomicznego korzystania z basenu.

    • Regulowany uchwyt mocujący
    • Całkowicie odporny na korozję i działanie chemii basenowej

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZbierak powierzchniowy
    KolorNiebieski
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu6942138948400