Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odbiornik radiowy Moovo zewnętrzny uniwersalny

Odbiornik radiowy Moovo zewnętrzny uniwersalny

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odbiornik radiowy Moovo przeznaczony jest do odbioru sygnałów wysyłanych przez nadajniki z tej serii. Stosuje się go w systemach automatycznego otwierania bram wjazdowych – umożliwi szybkie i wygodne ich otwieranie. Dzięki temu, nie musisz wysiadać z auta i samodzielnie otwierać bramy. W ramach naszej oferty dostępne są także fotokomórki, które pozwalają na samoczynne zamykanie się bramy.

   Cechy i zalety

    Odbiornik radiowy Moovo to produkt, który może być wykorzystany podczas zakładania automatycznie otwieranej bramy wjazdowej. Odbiera on sygnały od nadajników z serii Moovo, dzięki czemu możesz za jego pomocą zdalnie ją otwierać. Odbiornik odczytuje sygnały tylko od urządzeń, które wysyłają odpowiednio zakodowany sygnał. To zabezpiecza bramę przed jej otwarciem przez obce osoby. Jest on przeznaczony do mocowania na zewnątrz budynków. Jego montaż jest prosty i przebiega szybko, poza tym można go przeprowadzić bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. Wykonano go z mocnych i odpornych na działanie warunków pogodowych materiałów. Sprawia to, że nie niszczeje on przez długi okres eksploatacji. Pozostałe produkty z tej serii znajdują się w naszym asortymencie. Posłużą Ci one do stworzenia systemu automatyki bram przesuwnych lub skrzydłowych.

     Specyfikacja techniczna

     KompatybilnośćUmożliwia obsługę siłowników innej marki pilotami Moovo (MT4V oraz MT4G)
     KolorSzary
     Kod produktu8032595790181