Zobacz więcej Narzędzia systemowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Narzędzia systemowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odchwaszczacz Fiskars QuikFit 155 mm
Strzałka w prawo

Odchwaszczacz Fiskars QuikFit 155 mm

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odchwaszczacz jest przydatnym narzędziem w każdym ogrodzie czy na podwórzu. Pozwala w prosty sposób usunąć z ziemi chwasty bez potrzeby schylania się – montuje się go na dopasowanym do swoich potrzeb trzonku. Część nie jest podatna na odkształcanie czy inne uszkodzenia mogące powstawać podczas pracy, co jest zasługą wyprodukowania jej z hartowanej stali.

   Cechy i zalety

    Chwasty są doskonale przystosowane do warunków, w których rosną. Nie mają dużych wymagań, dlatego pojawiają się licznie, stanowiąc dla roślin uprawnych konkurencję w walce o składniki pokarmowe oraz wodę. Aby łatwo się ich pozbyć, sięgnij po odchwaszczacz. To specjalna część robocza, którą wystarczy przeciągnąć po ziemi do przodu i do tyłu, by usunąć z niej niepożądane rośliny. Produkt należy zamontować na specjalnym trzonku – jeśli będzie odpowiednio długi, zwiększy komfort pracy i pozwoli uniknąć męczącego plewienia w pozycji kucającej. Zaletą narzędzia jest również jego wykonanie z hartowanej stali, dzięki któremu cechuje się dużą wytrzymałością i nie odkształca się w czasie pracy. Potrzebujesz innych części wymiennych z tego systemu? Znajdziesz je w naszych marketach!

    • System z wymiennym trzonkiem

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGłowica opielacza
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaFiskars
    Kod produktu5905568540409