Zobacz więcej Odkurzacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Odkurzacze i akcesoria

Strzałka w prawo

Odkurzacze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odkurzacz warsztatowy Yato 1600 W YT-85716
Strzałka w prawo

Odkurzacz warsztatowy Yato 1600 W YT-85716

798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odkurzacz przemysłowy Yato 1600 W YT-85716 to urządzenie wyposażone w zbiornik z filtrem hepa do najbardziej wymagających zadań. Dzięki dużej mocy sprawdzi się przy pracy na budowie lub w warsztacie. Można wykorzystać go w przypadku stosowania gładzi gipsowych czy przy szlifowaniu betonu. To urządzenie o wysokiej mocy ssania, dzięki czemu czas, jaki trzeba poświęcić na uzyskanie czystej powierzchni jest znacznie krótszy.

   Cechy i zalety

    Pyły, resztki zapraw czy kleju lub inne zanieczyszczenia przemysłowe o budowlane przestaną być Twoim zmartwieniem. Odkurzacz przemysłowy Yato 1600 W YT-85716 posiada pojemny zbiornik z filtrem hepa, który pomoże Ci sprostać największym wyzwaniom porządkowym. W zestawie znajdziesz odkurzacz, wąż elastyczny, rurę przedłużającą, końcówki ssące: wąską i szeroką, filtr oraz worek. Samo wykonanie odkurzacza z wysokiej jakości materiału to gwarancja jego stabilności i niczym niezakłóconej pracy przez wiele lat. Odkurzacz wyposażony jest w gruby, gumowy wąż o długości aż 7,5 metra. Pracę dodatkowo ułatwią Ci wielorazowe syntetyczne worki (dołączone w komplecie) przystosowane do szybkiego opróżniania z urobku. W Castrotamie mamy także inne praktyczne rozwiązania, które ułatwią utrzymani czystości podczas produkcji, budpwy czy remontu.

    • Duża siła ssania odkurzacza przyśpiesza pracę
    • Automatyczny otrząsacz filtra HEPA
    • Trwały zbiornik z tworzywa sztucznego
    • Łatwy do opłukania wodą
    • Wielorazowe syntetyczne worki
    • Szybkie opróżnianie z urobku

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906083084775