Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odmrażacz do szyb K2 Alaska 700 ml

Odmrażacz do szyb K2 Alaska 700 ml

19,98
/ szt.
28,54
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odmrażacz do szyb stanowi jeden z elementów wyposażenia każdego kierowcy. W okresie zimowym pozwala w błyskawicznym tempie przygotować samochód do jazdy – dzięki niemu nie będziesz musiał poświęcać czasu na skrobanie szyb. Dostępne są także inne preparaty do pielęgnacji samochodów – wszystkie znajdziesz w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Odmrażacz do szyb to preparat, który przyda się każdemu kierowcy, szczególnie w okresie zimowym. Jest to produkt pozwalający na sprawne oczyszczanie szyb ze szronu i zapewniający doskonałą widoczność w czasie jazdy. Dzięki temu środkowi nie będziesz musiał poświęcać czasu na poranne skrobanie szyb – wystarczy jedynie, że spryskasz je odmrażaczem. Produkt jest bezpieczny dla gładkich powierzchni, ponieważ w jego składzie nie znajdują się składniki mogące zarysować delikatne podłoża. Korzystanie z niego jest łatwe i przebiega sprawnie, więc Twój samochód będzie gotowy do jazdy w kilka minut. W naszej ofercie dostępne są także inne preparaty do prawidłowej pielęgnacji samochodów, więc zaopatrzysz się w środki odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906534941404