Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odmrażacz do zamków K2 Gerwazy spray 50 ml

Odmrażacz do zamków K2 Gerwazy spray 50 ml

7,98
/ szt.
159,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj preparat to odmrażacz do zamków. Preparat posiada formę sprayu, dzięki czemu jest bardzo wygodny w zastosowaniu. Produkt można stosować do odmrażania zamków w samochodzie, bramkach ogrodzeniowych, garażach, a także w innych miejscach. Środek wzbogacono o preparat smarny i inhibitor korozji, które również pielęgnują zamki.

   Cechy i zalety

    Odmrażacz do zamków to środek chemiczny ułatwiający otwieranie zamarzniętych zamków. Wyrób jest przydatny w zimie do otwierania samochodów oraz innych pojazdów. Sprawdzi się również podczas otwierania zamka w furtce, garażu, domku letniskowym czy na działce. Produkt jest umieszczony w poręcznej puszcze, którą można przechowywać na przykład w bagażniku samochodowym. Formuła sprayu sprawia, że zastosowanie odmrażacza jest wygodne. Wystarczy umieścić aplikator w zamku i nacisnąć przycisk, po chwili zamek jest odmrożony. Odmrażacz działa nawet w bardzo niskich temperaturach. Ponadto preparat zawiera smar i inhibitor korozji, które zabezpieczają zamek przed niszczeniem i rdzą. W naszej ofercie znajdziesz również odmrażacze do szyb.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu59054078