Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Aco Slot 2 70 x 785 mm
Strzałka w prawo

Odpływ liniowy Aco Slot 2 70 x 785 mm

718
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie praktycznego odpływu liniowego sprawi, ze bez trudu odprowadzisz wodę z kabiny prysznicowej do systemu kanalizacyjnego. Element charakteryzuje się trwałością, ponieważ wyprodukowano go ze stali szlachetnej. Jest on też odporny na niekorzystne działanie wilgoci, co zapobiegnie jego zardzewieniu z upływem czasu.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy praktycznego odpływu liniowego zadbasz o to, by woda z kabiny prysznicowej spływała bezpośrednio do systemu kanalizacyjnego. Produkt cechuje się srebrnym kolorem, który doskonale pasuje zarówno do klasycznie, jak i do nowocześnie urządzonej łazienki. Jest on na tyle uniwersalny, że bez trudu skomponujesz go z pozostałymi elementami armatury. Odpływ jest na tyle prosty w montażu, że z wykonaniem pracy powinien sobie poradzić nawet początkujący majsterkowicz. Do utrzymania produktu w czystości wystarczy Ci tylko zwilżona ściereczka – z jej pomocą zetrzesz zabrudzenia i nagromadzone bakterie. Element został wyprodukowany z trwałej stali szlachetnej, która nie traci swojej funkcjonalności z upływem czasu.

    • Monolityczna konstrukcja
    • Bez skręcania

    Specyfikacja techniczna

    SeriaSlot
    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5900280610393