Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Ceramik Tile 60 cm

Odpływ liniowy Ceramik Tile 60 cm

478
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Kupon o wartości 150 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na asortyment łazienkowy

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Ceramik Tile to niezwykle funkcjonalne urządzenie. Został wyposażony w wyjątkowo efektywny system odprowadzania wody. Ma ponadprzeciętną przepustowość. Błyskawicznie odbiera wodę zbierającą się na posadzce, nie pozwala na jej nadmierne gromadzenie w przestrzeni prysznicowej. Odpływ został w całości wykonany z wysokojakościowej stali nierdzewnej.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Ceramik Tile 60 cm to wysokogatunkowy produkt, wykonany ze stali nierdzewnej najwyżej jakości. Model ten charakteryzuje się ponadprzeciętną estetyka wykonania, jednak największym jego atutem jest funkcjonalność. Odpływ został wyposażony w wyjątkowo efektywny w działaniu system odprowadzania wody. Ogromna przepustowość sprawia, że woda jest błyskawicznie usuwana z powierzchni posadzki i nie gromadzi się w obrębie przestrzeni prysznica. Model został wyposażony w niski stalowy syfon, zaopatrzony w osadnik. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które ułatwia oczyszczanie syfonu. Odpływ liniowy Ceramik Tile to niezawodne w działaniu urządzenie. Solidne wykonanie, a także zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że z pewnością będzie działał długo i bezawaryjnie.

    • Wykonany ze stali nierdzewnej
    • Posiada wyjmowany syfon ułatwiający czyszczenie
    • Ma regulowaną wysokość ułatwiającą montaż

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne i stal nierdzewna
    SeriaCeramik
    Kod produktu5904830341010