Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Ceramik Tile 70 cm

Odpływ liniowy Ceramik Tile 70 cm

498
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Ceramik Tile 70 cm to produkt, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia kabiny prysznicowej. Został wykonany z materiałów najwyższej klasy, między innymi stali nierdzewnej. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz upływ czasu. Sprawdź pozostałe akcesoria prysznicowe!

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Ceramik Tile 70 cm to produkt zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Produkt możesz wykorzystać w kabinach prysznicowych tzw. walk-in, czyli pozbawionych brodzika. Podłużny kształt to dodatkowa powierzchnia do odprowadzania wody. Dzięki temu ciecz spływa szybko oraz skutecznie chroniąc łazienkę przed zalaniem. Odpływ liniowy Ceramik Tile został wykonany materiałów najwyższej klasy. Zapewniają one odporność na osadzanie się zanieczyszczeń, uszkodzenie mechaniczne czy upływ czasu. Akcesorium ma wyjmowany syfon, który ułatwia czyszczenie produktu. Regulowana wysokość sprawia, że montaż elementu jest znacznie prostszy. Sprawdź pozostałe produkty dostępne w sklepie Castorama!

    • Wykonany ze stali nierdzewnej
    • Posiada wyjmowany syfon ułatwiający czyszczenie
    • Ma regulowaną wysokość ułatwiającą montaż

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne i stal nierdzewna
    SeriaCeramik
    Kod produktu5904830341027