Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Ceramik Tile 90 cm

Odpływ liniowy Ceramik Tile 90 cm

538
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Ceramik Tile to nowoczesny model odwodnienia, które świetnie sprawdzi się w każdej łazience. Produkt cechuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Jest wyposażony w niski syfon, co zdecydowanie ułatwia jego montaż. Ma praktyczne, stalowe nóżki, które umożliwiają odpowiednie wypoziomowanie odpływu przed jego zamontowaniem.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Ceramik Tile 90 cm to nowoczesny model odwodnienia podłogowego, który charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Ze względu na niską wysokość zabudowy i uniwersalne wzornictwo sprawdzi się doskonale w każdej łazience. Odpływ został wykonany z solidnej i trwałej stali nierdzewnej. Wyposażono go w niski, stalowy syfon z koszyczkiem oraz praktyczne, regulowane nóżki. Zastosowanie tych elementów znacznie upraszcza proces montażu urządzenia. Odpływ liniowy Ceramik Tile został zaopatrzony w prostą, stalową maskownicę z miejscem przeznaczonym pod płytki. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na estetykę wykończenia przestrzeni prysznica, która dzięki temu prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

    • Wykonany ze stali nierdzewnej
    • Posiada wyjmowany syfon ułatwiający czyszczenie
    • Ma regulowaną wysokość ułatwiającą montaż

    Specyfikacja techniczna

    SeriaCeramik
    MateriałTworzywo sztuczne i stal nierdzewna
    Kod produktu5904830341041