Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Designe 70 cm chrom
Strzałka w prawo

Odpływ liniowy Designe 70 cm chrom

388
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Designe chrom jest produktem, który może być stosowany w łazience. Umożliwia funkcjonalne wykończenie strefy prysznicowej. Odpływ zapewnia przepływ wody równy 36 litrów na minutę. Prezentuje się bardzo estetycznie. Jest również łatwy do zamontowania. Wykorzystasz go do skutecznego odprowadzania wody spod prysznica.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Designe 70 cm chrom jest produktem, który możesz wykorzystać w łazience. To dzięki niemu wykończysz w funkcjonalny sposób stworzoną strefę prysznicową. Odpływ pozwala na rezygnację z brodzika. Dzięki temu produktowi możesz skutecznie odprowadzać wodę z wykonanej lub wydzielonej kabiny prysznicowej. Przepływ tego produktu jest równy trzydziestu sześciu litrom na minutę. Będzie tym samym odpowiedni również w przypadku kolumn prysznicowych o silniejszych strumieniach wody. Odpływ liniowy Designe chrom prezentuje się przy tym estetycznie. Chromowany kolor ułatwia dopasowanie go do każdej aranżacji łazienki. Asortyment sklepów Castorama obejmuje duży wybór dostępnych produktów do wykonywania stref prysznicowych w każdych warunkach.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu700mm
     Maksymalne natężenie przepływu36L/min
     Kod produktu5904815170048