Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty polerowany

Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty polerowany

618
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Duo złoty polerowany to idealne rozwiązanie do łazienek, w których zastosowano odwodnienie w posadzce. Odpływ skutecznie odprowadza wodę zbierającą się na podłodze, a tym samym zapewnia najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania łazienki. Produkt został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, które są gwarancją długiego i niezawodnego działania odpływu.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty polerowany to świetne rozwiązanie do łazienek urządzonych w nowoczesnej stylistyce. Jest przeznaczony do pomieszczeń, w których odwodnienie znajduje się na poziomie posadzki. Montaż odpływu liniowego pozwala wyeliminować wszelkiego rodzaju progi i bariery architektoniczne. Dzięki zamontowaniu tego rodzaju odpływu uzyskuje się jednolitą powierzchnię podłogi. Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty polerowany to model wykonany z wysokogatunkowej, kwasoodpornej stali nierdzewnej. Dodatkowo został pokryty złotą powłoką, która podnosi walory estetyczne produktu. Odpływ jest wyposażony w wyjmowany syfon. To praktyczne rozwiązanie doskonale się sprawdza podczas usuwania zanieczyszczeń gromadzących się wewnątrz syfonu. W odpływie zamontowano również regulowane nóżki, które ułatwiają montaż odpływu.

    • Prosty montaż
    • Nowoczesne wzornictwo
    • Wykonane z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5908289687095