Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty szczotkowany
Strzałka w prawo

Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty szczotkowany

618
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Duo złoty szczotkowany to model, który świetnie sprawdza się w nowocześnie urządzonych łazienkach. Znajduje zastosowanie w sanitariatach, w których odwodnienie zostało zainstalowane na poziomie posadzki. Odpływ liniowy nie tylko estetycznie się prezentuje, ale jest też funkcjonalny. Sprawnie odprowadza zbierającą się na posadzce wodę. Zapewnia optymalny komfort i wygodę podczas kąpieli.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Duo 70 cm złoty szczotkowany to niezwykle estetyczne akcesorium łazienkowe o praktycznym zastosowaniu. Został wykonany z kwasoodpornej stali nierdzewnej, doskonale sprawdzającej się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dla większej estetyki odpływ został pokryty złotą powłoką o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Odpływ liniowy Duo złoty szczotkowany to model o niebanalnym designie i wysokich walorach estetycznych. Jego powierzchnia została wykończona metodą szczotkowania. Dzięki temu zabiegowi odpływ ma delikatny satynowy połysk. Jest także bardziej odporny na korozję. Montaż odpływu jest bardzo prosty. W produkcie zastosowano praktyczny system czyszczenia syfonu, który ułatwia usuwanie zbierających się nieczystości.

    • Prosty montaż
    • Nowoczesne wzornictwo
    • Wykonane z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5908289687057