Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Duo 80 cm złoty polerowany

Odpływ liniowy Duo 80 cm złoty polerowany

638
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Duo złoty polerowany jest produkt, który podniesie estetykę Twojej łazienki. Element jest łatwy w montażu. Możesz wykorzystać go w kabinach prysznicowych bezbrodzikowych. Produkt ma podłużny kształt, a jego wymiary wynoszą 833 x 90 x 82 mm. Wykonany został ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję.

   Cechy i zalety

    Szukasz sprzętu, który zapewni przyjemne użytkowanie kabiny prysznicowej bez brodzika? Odpływ liniowy Duo 80 cm złoty polerowany sprawdzi się w tej roli najlepiej. Produkt ma wiele zalet. Prosta konstrukcja zapewnia łatwy montaż. Model wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozję, zniszczenia i działanie kwasów. Odpływ liniowy Duo spełni swoje zadanie także w pomieszczeniach gospodarczych, garażach oraz na zewnętrznych powierzchniach utwardzanych. Wymiary produktu wynoszą 833 x 90 x 82 mm. Model ma klasyczny kolor złota, który pięknie się prezentuje, co pozwala podnieść estetykę wnętrza. Produkt łatwo utrzymać w czystości. Sklep Castorama w swojej ofercie ma również inne odpływy liniowe.

    • Prosty montaż
    • Nowoczesne wzornictwo
    • Wykonane z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5908289687101