Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Duo 80 cm złoty szczotkowany

Odpływ liniowy Duo 80 cm złoty szczotkowany

638
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Duo złoty szczotkowany jest to praktyczny element do wykańczania systemu kanalizacyjnego. Model bardzo łatwo montuje się na posadzce wykończonej płytkami. Wymiary produktu wynoszą 833 x 90 x 82 mm. Odpływ wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję. Ma ciekawy wzór, dzięki czemu podnosi estetykę łazienki.

   Cechy i zalety

    Szukasz sprzętu, który szybko i sprawnie usunie zabrudzoną wodę z łazienki? Przyda Ci się odpływ liniowy Duo 80 cm złoty szczotkowany. Produkt jest prosty w montażu. Pozwala to na szybkie i sprawne zamontowanie go na posadzce w kabinie bezbrodzikowej. Dzięki praktycznej konstrukcji montaż odpływu wykonasz samodzielnie. Model wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej, która jest odporna na korozję, co wydłuża żywotność elementu. Odpływ liniowy Duo jest odporny na chemikalia znajdujące się w środkach czystości. Wymiary produktu wynoszą 833 x 90 x 82 mm. Jest on utrzymany w estetycznym złotym kolorze. Ma podłużny kształt. W sklepie Castorama dostępne są też inne odpływy do kabin bezbrodzikowych.

    • Prosty montaż
    • Nowoczesne wzornictwo
    • Wykonane z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5908289687064