Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Jano Trent/Duo 75 cm chrom

Odpływ liniowy Jano Trent/Duo 75 cm chrom

468
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Jano Trent/Duo chrom to nowatorskie rozwiązanie. Zastosowano w nim dużą powierzchnię przepływu, co znacznie usprawnia szybkość odprowadzania wody. Rynna odwodnienia została wykonana z tworzywa ABS. Ruszt jest wykonany ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia. Zewnętrzna jego powierzchnia dodatkowo została ozdobiona efektownym motywem dekoracyjnym.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Jano Trent/Duo chrom to sprawdzony model. Zastosowano w nim szereg nowatorskich rozwiązań, dzięki którym wydajność jego działania znacząco się zwiększyła. Odpływ ma dużą powierzchnię przepływu, co przyczynia się do szybszego odprowadzania wody. Rynna odwodnienia została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa ABS. Co więcej, jest monolitem. Nie ma żadnych elementów łączeniowych, co gwarantuje szczelność konstrukcji. Odpływ liniowy Jano Trent/Duo 75 cm chrom został wyposażony w niezwykle efektowny ruszt. Jego powierzchnię zdobi estetyczny motyw dekoracyjny. Ruszt jest wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej odporność na uszkodzenia. Odpływ został zaopatrzony w praktyczne nóżki, które ułatwiają montaż. Istnieje możliwość regulacji ich wysokości w pionie i poziomie.

    • Prosty montaż
    • Nowoczesne wzornictwo
    • Wykonane z wysokiej jakości materiałów
    • Łatwy system czyszczenia zasyfonowania z zalegających nieczystości

    Specyfikacja techniczna

    MarkaJano
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5908289687194