Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odpływ liniowy Low Slim 80 cm stalowy

Odpływ liniowy Low Slim 80 cm stalowy

478
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpływ liniowy Low Slim stalowy to prosty, klasyczny model, który będzie idealnym rozwiązaniem do łazienki urządzonej w stylu minimalistycznym. Solidna, metalowa konstrukcja i materiały wysokiej jakości wykorzystane do produkcji odpływu – to największe atuty tego produktu. Wąski ruszt i niska wysokość zabudowy sprawiają, że model ten znajdzie zastosowanie w każdym sanitariacie.

   Cechy i zalety

    Odpływ liniowy Low Slim 80 cm stalowy to prosty model, o nowoczesnym wzornictwie. Będzie się doskonale prezentował w łazienkach zaprojektowanych i urządzonych w surowym i minimalistycznym stylu. Do produkcji odpływu zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości. Wszystkie jego elementy są wykonane ze stali nierdzewnej. Model ten wyróżnia się solidną i metalową konstrukcją, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Odpływ liniowy Low Slim ma wyjątkowo wąski ruszt i niską zabudowę. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju konstrukcji nie ma problemu z montażem odpływu. W tym zadaniu pomagają także regulowane nóżki. Pomagają wypoziomować odpływ i ułatwiają jego montaż. Urządzenie wyposażone zostało w metalowy wyjmowany syfon, który wyjątkowo łatwo się czyści.

    • Wykonany ze stali nierdzewnej
    • Posiada wyjmowany syfon ułatwiający czyszczenie
    • Ma regulowaną wysokość ułatwiającą montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorStalowy
    MateriałTworzywo sztuczne i stal nierdzewna
    SeriaSlim
    Kod produktu5904830341089